czwartek, 25 listopada 2010

idą święta

Dzisiaj w wielu miejscach spadł pierwszy śnieg. Świat ledwie przyprószony wygląda od razu inaczej - czy czujecie już zbliżającą się atmosferę przygotowań świątecznych? Nie wpadajcie jednak w panikę – jest jeszcze sporo czasu na poszukiwanie prezentów i dekorowanie domu, a my chętnie Wam pomożemy.
Mamy w związku z tym świetną propozycję – możemy nie tylko zapakować zakupioną u nas biżuterię w ozdobne pudełeczka lub świąteczny papier i dołączyć bilecik, ale także wysłać ją pod wskazany adres od razu jako prezent. Dla Was to oszczędność czasu i gwarancja, że w wirze grudniowej krzątaniny nie zapomnicie o kimś na kim Wam bardzo zależy.
Dla nas nie ma świąt bez bombek, świec, światełek i wianków, wprowadzających nas w cudowny, magiczny, świąteczny nastrój. Na półkach sklepowych czeka na Was sporo dekoracji świątecznych, ale jeśli wśród tych propozycji brakuje tej Waszej wymarzonej w ulubionych kolorach – prosimy o kontakt – z przyjemnością spełnimy Wasze życzenia.
I jeszcze jedno... z serca namawiamy, by Wasze najlepsze życzenia świąteczne poleciały w świat na ręcznie robionych przez nas kartkach. Kartkach pełnych z radości i nadziei, którą chcecie się podzielić z najbliższymi.
Zapraszamy na zakupy do niezapominki.

Brak komentarzy: